سوالات متداول

سوال - آیا امکان ترجمه‎ی همزمان فایل و ترجمه‎ی متن وجود دارد؟

بله. این یکی از ویژگی هایی است که در این نرم‎افزار گنجانده شده که شما می‎توانید در حین بارگذاری و ترجمه‎ی فایل ارسالی، به ترجمه‎ی متن نیز بپردازید و بعداً نتیجه‎ی فایل ترجمه شده را ببینید.

سوال - اگر در حین فرآیند بارگذاری و ترجمه‎ی فایل صفحه‎ی مرورگر بسته شود، آیا امکان دارد تا از نتیجه‎ی ترجمه‎ی فایل مطلع گردید؟

بله. در صورتی که قبل از بسته شدن صفحه‎ی مرورگر خود کد رهگیری 8 رقمی را یادداشت کرده باشید می‎توانید با مراجعه به صفحه‎ی پیگری فایل ترجمه شده و ارائه‎ی کد رهگیری از نتیجه‎ی ترجمه آگاه شده و در صورت لزوم فایل ترجمه شده را در یافت نمایید. در ضمن کد رهگیری و نتیجه‎ی ترجمه نیز به آدرس الکترونیکی که قبل از ترجمه ارائه نموده‎اید نیز ارسال خواهد شد.

سوال - در صورتی که در بخش ترجمه‎ی متن معنی یک لغت را تغییر دهیم، آیا در ترجمه‎های بعدی نیز بدین معنی دسترسی خواهیم داشت؟

بله. در صورت تغیر ترجمه‎ی یک کلمه، این لغت با معنی جدید در آینده نشان داده خواهد شد. البته در نظر داشته باشید که این ویژگی تنها در مرورگر جاری برقرار است. در صورت تغییر مرورگر و یا پاک کردن اطلاعات مربوط به کوکیِ مرورگر این تغییرات به حالت اولیه باز خواهد گشت.